Топ теги:
Попередження

Очищення водоймища поблизу ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» від рослинності та водоростей

2 Серпня 13:32

Очищення водоймища поблизу ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» від рослинності та водоростей
До виконавчого комітету Коростенської міської ради надійшов лист від депутата Коростенської міської ради Єсіна Ігоря Володимировича, щодо колективного звернення мешканців мікрорайону Ковельський парк.
У відповідь на депутатське звернення інформуємо, що 29 липня 2021 року, начальником Коростенської міської комунальної рятувальної служби на воді було проведено обстеження водойми поблизу ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал». Після чого очищення вищезазначеної водойми багатофункціональною самохідною установкою Truxor, було включено до «Плану розчистки водної поверхні річки Уж в місцях масового відпочинку населення на воді багатофункціональною самохідною установкою – Truxor DM 5045 у 2021 році», як додатковий захід. 

2 серпня 2021 року працівниками Коростенської міської комунальної рятувальної служби на воді було проведено очищення  водойми поблизу ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» від рослинності та водоростей багатофункціональною самохідною установкою Truxor, у межах її технічних можливостей. 

Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія