Очікуються складні погодні умови. Будьте обережні!

11 Лютого 10:00

Очікуються складні погодні умови.
Будьте обережні!

У найближчі дні очікуються складні погодні умови: значний сніг. Посилення північно-західного вітру до 7-12 м/с, вдень 12 лютого та протягом 13 лютого пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети (I рівень небезпечності, жовтий).
Приріст снігового покриву на ранок 14 лютого становитиме 25-30 см .
Зниження температури вночі 14 лютого до 12-17°  морозу; 15 лютого –  до 15-20°  морозу. Вдень 10-15° морозу.
Відділ з питань цивільного захисту виконавчого комітету міської ради  закликає мешканців Коростенської міської територіальної громади бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від далеких  поїздок легковим транспортом.
За таких погодних умов необхідно:
обмежити пересування та виїзди на власному автомобілі, а при необхідності користуватись громадським транспортом;
виходити з будинку (квартири) тільки якщо це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідні взуття та одяг, відмовтесь на цей період від прогулянок;
при пересуванні пішки рухатись розчищеними доріжками, не наближатись впритул до будинків та споруд, з даху яких може впасти велика маса снігу, а також до рекламних щитів та інших небезпечних конструкцій;
переходити вулицю тільки у місцях пішохідних переходів у встановленому порядку і бути при цьому дуже уважним, враховуючи, що в складних погодних умовах значно збільшується ймовірність дорожньо-транспортних пригод;
у випадку затору на дорозі і неможливості рухатись вперед, розвертатись (якщо це можливо) тільки в такому місці, де машина гарантовано не застрягне;
якщо машина застрягла – виставити сигнал допомоги, для чого повісити на жердину (антену) яскравий шматок тканини, не виходити з автомобіля, якщо не впевнені, що поряд знайдете допомогу;
якщо ви залишились на холоді і найближчим часом не в змозі дістатись до населеного пункту або теплого приміщення, розпаліть вогнище, уникайте відмороження та замерзання!
З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!
Пішоходам рекомендується рухатись на тротуарах із обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обачливими.
Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.
Шановні громадяни! Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних.