Об’єднавши зусилля – ми сила. Спільно до перемоги!

11 Квітня 14:46

11 квітня відбулась зустріч міського голови Володимира Москаленка та секретаря міської ради Олександра Олексійчука з Володимиром Кончицем, заступником командира батальйону з морально-психологічного забезпечення 20-ого окремого батальйону спеціального призначення окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького Сухопутних військ Збройних сил України.  В дружній розмові було обговорено важливість психологічної підтримки населення до не передбачуваних ситуацій в умовах війни та моральної підготовки тих, хто самовіддано йде захищати свою Батьківщину від окупантів.

«Наше військо сьогодні являє собою різні категорії громадян України . Є люди багатьох професій – аграрії, пекарі, айтішники, бухгалтери, безробітні. У кращому випадку хтось з них колись пройшов підготовку на військовій кафедрі чи строкову службу у Збройних силах України.  Але, в умовах війни, ведення бойових дій  люди не розуміють, куди вони потрапили і що треба робити. Тому, на даному етапі дуже важлива психологічна допомога і навчання.  Ми готові до співпраці, допомагати, навчати, готувати школярів та населення до непередбачуваних ситуацій, щоб кожен в будь-яких умовах міг себе захистити та стати на захист рідної Батьківщини. Також, дякую Коростенській територіальній громаді за співпрацю та допомогу. Ваша підтримка для нас є дуже потрібна та важлива», – звернувся до міського голови Володимира Москаленка та депутатів Коростенської громади Володимир Кончиць.

На сесії міської ради, з великою шаною та вдячністю, Коростенській громаді було вручено подяку та  прапор 20-ого окремого батальйону спеціального призначення окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького Сухопутних військ Збройних сил України.

Об’єднавши зусилля – ми сила. Спільно до перемоги!