Топ теги:
Попередження

Обговорили питання подальшої співпраці

5 Січня 15:17
Світ об’єднується, допомагаючи Україні, а народна дипломатія – один із найефективніших інструментів, які допомагають нам вистояти в ці темні часи, адже на рівні міст і громад спільну мову знайти легше.
Завдяки проєкту USAID «ГОВЕРЛА» державного департаменту Америки у нашої громади незабаром з’явиться новий партнер – місто Вобаш (штат Індіана).
Віце-президент із розвитку зовнішніх зв’язків Міжнародного центру One Indiana Square Світлана Реймер, українка за походженням, завітала 5 січня до Коростеня, аби передати меморандум – запрошення до співпраці та поспілкуватися із представниками місцевої влади та волонтерами, щоб намітити напрямки співпраці, а також відзначила, чому саме Коростень обрала громада Вобаша для подальшої співпраці. Крім певних історико-географічних особливостей, увагу американських партнерів привернув наш Фестиваль дерунів, адже в їхньому місті також проходить фестиваль національної кухні, зокрема супу чилі.
Після опрацювання пропозицій наступним кроком стане офіційне підписання договору про співпрацю і партнерство між американським містом Вобаш і українським Коростенем.
Чат-бот Гаряча лінія