#Новорічні свята для дітей продовжуються. Велосипед для спортсменки

4 Січня 16:41

В новорічні свята ми завжди мріємо про щось хороше та приємне, чекаємо на диво. І якщо бути наполегливим і вірити, що диво здійсниться, то диво все-таки прийде. Так сталося з юною коростенкою, спортсменкою з вільної боротьби Анжелікою Красновою. Анжеліка займається вільною боротьбою вже більше двох років і має досягнення. В 2023 році в місті Чернівцях стала призеркою Чемпіонату України з вільної боротьби.  Тренує юну спортсменку в спортивному клубі «Факел» Білоус Владислав, а в Київському спортивному коледжі, де наразі вчиться  Анжеліка, – Олександр Кутаков.

Мрією Анжеліки було на новорічні свята отримати сучасний велосипед, бо той старий зламався. Тож, громадська організація «Промінь любові» спільно з шведською місією «Вінден» здійснила маленьку мрію юної коростенки. Олександр Седляр, виконавчий директор ГО «Промінь любові» в інтерв’ю Коростенському телебаченню наголосив на тому, що громадська організація «Промінь любові» та її волонтери завжди підтримували розвиток спорту на Коростенщині. А дізнавшись про те, що одна із активних спортсменок, призерка Чемпіонату з вільної боротьби Анжеліка мріє про велосипед, було прийнято рішення здійснити мрію дівчини та подарувати радість і можливість ще більше займатися спортом.

Я дуже задоволена подарунком, здійснилась моя мрія, дякую велике волонтерам за велосипед. Дякую своїм тренерам за підготовку.  Наступною моєю мрією та  вершиною будуть Олімпійські ігри – дякуючи волонтерам наголосила юна спортсменка Анжеліка Краснова.

Дякуємо нашим захисникам за можливість творити дива.