Новорічне привітання від міського голови Володимира Москаленка

31 Грудня 11:52

Дорога Коростенська міська територіальна громадо!

Я щиро вітаю Вас з прийдешнім Новим Роком та світлим святом Різдва Христового!

Рік, що минає — особливий. Ми навчились жити в умовах пандемії коронавірусу та почали справді цінувати  прості, але такі важливі речі.

У Новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи вони справдяться – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Я бажаю усій  коростенській громаді зустріти Новий Рік та відзначити Різдво Христове у колі близьких та друзів. Від щирого серця загадайте бажання у новорічну ніч, заплануйте нові неймовірні цілі та завдання, і нехай всі Ваші молитви та побажання долинуть до неба — і обов’язково здійсняться!

Нехай чарівні  зимові дні принесуть в оселі коростенців радість, затишок та добробут, а 2022 рік стане роком змін та досягнень. Попереду нас чекає 365 нових днів натхненної праці, здобутків і спільних перемог. Від усієї душі бажаю всім нам у Новому році бути здоровими і щасливими, радісними, люблячими і мудрими.

З новим Роком!

З Різдвом Христовим!