Топ теги:
Попередження

Нові перспективи для міста

28 Жовтня 9:18
Возможно, это изображение 2 человека и в помещении
Продуктивний день, насичений зустрічами з партнерами, перспективами та ідеями.
Керуючий справами виконкому Андрій Охримчук був запрошений як учасник експертної групи щодо обговорення проєкту Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів України щодо народовладдя на рівні місцевого самоврядування.
Андрій Охрімчук наголосив, що запропонований депутатами проєкт Закону розглядався робочою групою із представників виконавчого комітету і запропоновані норми – це саме те, що необхідно для ефективного функціонування органів місцевого самоврядування.
Ми впевнені, що однією із перспектив є можливість у громаді, через думку громадських організацій та органів самоорганізації, вносити пропозиції щодо розвитку та фінансування різного виду проєктів.
Володимир Москаленко минулого тижня став учасником Клуб мерів – неурядовою організацією.
Основні завдання, які ставить перед собою об’єднання:
сприяння розвитку місцевого самоврядування в Україні;
популяризація найкращих практик місцевих та регіональних органів влади;
сприяння встановленню міжнародних зв’язків і розвитку міжнародної співпраці для розв’язання проблем місцевого самоврядування.
Членами “Клубу мерів” є колишні та нині діючі міські голови з великим досвідом роботи, знаннями та вміннями у сфері господарювання.
Заступник міського голови Олександр Ясинецький разом з управлінням економіки взяли участь в онлайн-зустрічі Експертної ради, до роботи в якій залучені досвідчені державні діячі, керівники органів влади, науковці та громадські діячі.
Познайомились. Розповіли про наші ініціативи, плани та вже успішно реалізовані міжнародні проєкти за підтримки донорів.
Ці зустрічі вкотре підтверджують високу стратегічну значимість нашої громади на рівні країни, а також високий професіоналізм та експертність представників виконкому ради.
Возможно, это изображение 3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении
Чат-бот Гаряча лінія