НЕ БАЖАЄТЕ НЕСПОДІВАНОК? НАДАЙТЕ ПРОПОЗИЦІЮ!

6 Липня 15:14

Інформаційне повідомлення про стан проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо перейменування вулиць та провулків у Коростенській міській територіальній громаді

Шановні коростенці!

Виконавчий комітет Коростенської міської ради додатково і повторно інформує про початок проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо перейменування вулиць та провулків у Коростенській міській територіальній громаді. Оскільки термін подання зауважень і пропозицій спливає,  запрошуємо жителів громади та усіх бажаючих активніше долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Виконавчий комітет Коростенської міської ради.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Нагадуємо,  що зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів (двох місяців) з 20 травня. Для участі у електронних консультаціях з громадськістю ви маєте змогу звернувшись до офіційного вебсайту Коростенської міської ради.

Ще раз звертаємо увагу, що для участі в обговоренні необхідно перейти за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls або:

1) зайти на офіційний сайт міста Коростеня https://korosten-rada.gov.ua/.

2) натиснути «Кабінет мешканця»

3) вибрати «Консультації з громадськістю»

4) натиснути «Перейти до сервісу»

5) натиснути на опитування

6) вибрати варіант та натиснути «Проголосувати».

Свої пропозиції щодо перейменування конкретної вулиці та з обґрунтуванням нової назви надсилати на електронну пошту ikz@korosten-rada.gov.ua.

Додаток: Перелік вулиць і провулків Коростенської міської територіальної громади, запропонованих робочою групою для перейменування.

Для того, щоб вулиця, де ви проживаєте отримала прийнятну для вас назву, візьміть участь у наданні пропозицій щодо перейменування.