Навчаємось та працюємо в інтересах людей з інвалідністю та різних уразливих груп населення

25 Жовтня 13:30

23-25 жовтня начальник Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Ігор Єсін взяв участь в навчальному семінарі: «Основи грантового менеджменту для громадських та державних організацій і установ, які працюють в інтересах людей з інвалідністю». Мета заходу: посилення спроможності громадських та державних організацій і установ реагувати на гуманітарні потреби людей з інвалідністю та різних уразливих груп населення.

Вимоги до проєктів та грантових конкурсів, які основи грантового менеджменту, вимоги грантодавців та що варто враховувати у написанні грантових заявок, основи фандрейзингу, стратегія та механізми залучення ресурсів та які ризики грантового проєкту – над цим питаннями працювали учасники семінару. Адже, гранти є найбільш поширеною формою фінансування проектів донорськими організаціями, а вміння залучати кошти грантодавців – це додаткові інвестиції в громаду, які нададуть можливість реалізувати більше проектів в різних сферах суспільного життя.

Захід відбувся у Львові та проведений в рамках проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю», який реалізують Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Європейським форумом інвалідності (EDF) та Християнською місією незрячих (СВМ).