Топ теги:
Попередження

Навчання з підприємництва

27 Вересня 13:22

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» проводить безоплатне навчання для майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план.

Подавайте заявку на участь у триденному тренінгу «Розпочни свій бізнес» у м. Вінниця 14-16 жовтня та отримайте знання та навички ведення бізнесу. Дедлайн – 7 жовтня 2022р. Не відкладайте реєстрацію, адже кількість місць обмежена!

Програма навчального триденного тренінгу включає  такі теми: пошук бізнес-ідеї, маркетинговий план, кадрове забезпечення, організація та управління, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал для вашого бізнесу, написання бізнес-плану.

Навчання проводять досвідчені сертифіковані Міжнародною організацією праці тренери, які також нададуть учасникам індивідуальні консультації в межах тренінга «Розпочни свій бізнес».

Після завершення дедлайну прийому заявок, відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу.

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються.

 

Тренінги проводяться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Чат-бот Гаряча лінія