Навчання для старост коростенської територіальної громади

20 Січня 13:12

Відбулась зустріч-навчання старост коростенської територіальної громади, пов’язана з виконанням ними прямих обов’язків. Староста – це нова посадова особа в системі органів місцевого самоврядування України. Важливо, щоб такі службовці надавали якісні публічні послуги, були максимально обізнані зі своїми повноваженнями. Старости разом з фахівцями ЦНАПу і управління соціального захисту населення обговорили проблемні питання, які виникають в роботі з населенням під час видачі довідок, основні напрямки роботи на найближчу перспективу, основною метою яких є безперешкодне надання адмінпослуг місцевим жителям.
Заступник міського голови Володимир Корнійчук відзначив, що потрібно зробити все можливе, аби жителі нової громади не відчували незручностей у повсякденному житті.