Топ теги:
Попередження

Навчальна програма «Право на бізнес: від ідеї до прибутку»

26 Грудня 13:40

🎄Готові розпочати Новий рік із нових корисних знань? Запрошуємо вмотивованих власників малих підприємств, чий бізнес постраждав у результаті повномасштабного вторгнення, долучитися до потужної можливості вдосконалити підприємницькі навички та розвинути власний бізнес!

🤓Розпочинаємо набір на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку». Найкращі учасники отримають грант на розвиток власної справи!

📌Подати заявку можуть малі підприємці (бажано зареєстровані як ФОПи), що проживають на території Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської та Житомирської областей і підпадають під один із критеріїв вразливості:

🔹внутрішньо переміщені особи;

🔹особи з інвалідністю;

🔹чоловіки / жінки, які самостійно виховують дітей;

🔹ветерани АТО / війни, які вже не є військовослужбовцями.

🎯Метою навчальної програми є дати знання й допомогти розвинути навички в підприємництві: починаючи з пошуку бізнес-ідеї, налагодження менеджменту та маркетингу до моменту отримання першого доходу.

☝️Програма складається з двох етапів. Під час першого 1 онлайн-етапу ми оберемо до 20 кращих учасників з кожного регіону, які отримають можливість пройти на другий офлайн-етап та отримати грант на розвиток власної справи. Детальніше про умови проєкту читайте на нашому сайті: https://cutt.ly/6wDLVzTE ❗Реєстрацію відкрито до 31 січня 2024 року за посиланням: https://forms.gle/qcNsmm96nAzU8GRi6 Навчальна програма «Бізнес-старт: від ідеї до прибутку» реалізується БФ «Право на захист» у межах проєкту «Сила: Житло, захист і засоби для існування людям, які повернулися додому», що реалізовується за підтримки Українського гуманітарного фонду (UHF). https://r2p.org.ua/

Чат-бот Гаряча лінія