Топ теги:
Попередження

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗЛОЧИННОСТІ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. В. СТАШИСА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ пропонує долучитися до анонімного опитування про дотримання Правил дорожнього руху в Україні громадян, та громадян, які керують транспортними засобами!

19 Вересня 15:14

Відділ кримінологічних досліджень Інституту здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні». Беручи до уваги високі показники дорожньо-транспортної смертності й травматизму в Україні, євроінтеграційний вектор розвитку нашої держави та безпекову ситуацію в державі загалом, дослідження стану дорожньо-транспортної безпеки є гостро актуальним. Для повного і всебічного дослідження окресленого питання постає необхідність ознайомитися із думкою громадян щодо стану дотримання правил дорожнього руху в Україні, у тому числі громадян, які керують транспортними засобами.

Просимо Вас посприяти у проведенні анонімного опитування одним із зручних для Вас способів (Google форма за посиланням в Інтернеті; QR-код).

Заздалегідь вдячні, розраховуємо на порозуміння, подальшу плідну співпрацю та сподіваємось, що отримані результати сприятимуть розробці ефективних заходів запобігання дорожньо-транспортній смертності й травматизму в Україні.

Додатки:

1. Посилання на анкету з опитування громадян у Google формі: http://surl.li/kzbhm
2. QR-код анкети для мобільного пристрою:

3. Посилання на анкету з опитування громадян, які керують транспортними засобами у Google формі: http://surl.li/kzbkw

4. QR-код анкети для мобільного пристрою:

Чат-бот Гаряча лінія