Нарада керівників закладів освіти Коростенської територіальної громади

31 Травня 13:31

Відбулась робоча нарада керівників закладів освіти Коростенської територіальної громади. Найголовніше питання: шляхи і наслідки оптимізації існуючої мережі шкіл. Тема надзвичайно гостра і непроста, адже потрібно врахувати можливості шкіл, бажання батьків і учнів, потребу вчителів у робочому місці, доступність закладів. Сучасний світ ставить в пріоритет якість та конкурентоздатність отриманих учнями знань, що можливо в повних класах, з гідним технічним оснащенням. Всі ці проблеми піднімались присутніми перед заступником міського голови Олександром Синицьким та керівником відділу освіти Аллою Краснокутською.
Крім того, обговорювались і приємні питання: завершення навчального року, проведення останніх дзвоників та випускних вечорів. Нагадаємо, що міські школи завершують навчання 11 червня 2021 р. Проведення загальноміського свята випускників залежатиме від епідеміологічної ситуації в області та буде повідомлено додатково.