21 Грудня 11:51

Напередодні новорічно-різдвяних свят в “Коростенському інклюзивно-ресурсному центрі” відбувся урочистий захід для вихованців закладу.

На святкування  завітали  гості зі смачними подарунками, міський голова Володимир Москаленко, заступник Олександр Синицький та начальника відділу освіти Алла Краснокутська, депутат Житомирської обласної ради Олена Торяник та депутат Коростенської міської ради Валентина Лазаренко.

Володимир Васильвич  привітав малечу, та побажав отримати у ці новорічні дні якнайбільше подарунків, щирих побажань та яскравих усмішок.

Під час  дійства дітки брали участь у святкових квестах , майстер-класах, танцювали та щиро раділи святу.

Для гостей заходу безцінним подарунком стала щира радість у дитячих очах, яка робить цей світ добрішим та щасливішим.