Напередодні 38-ої річниці трагедії на ЧАЕС небайдужі коростенці зібралися біля стін виконкому з вимогою не знімати чорнобильську зону та повернути доплати пенсіонерам-чорнобильцям, що були встановлені за рішенням судів.

23 Квітня 13:24

З мітингувальниками поспілкувався міський голова Володимир Москаленко, який надав вичерпні відповіді на всі питання, які турбували протестуючих: зняття «чорнобильської зони» та доплат пенсіонерам, проблема сміттєзвалищ, доріг та комунальних послуг.
Коростенська міська рада з розумінням ставиться до проблем громади та завжди готова до спілкування з громадськістю.
Нагадаємо про те, що відповідно до законодавства масові заходи під час воєнного стану (мітинги) можливі лише за виключних обставин і тільки за умови їх письмового погодження з органами місцевого самоврядування. Організатор заходу має зазначити: дату проведення, час початку та тривалість мирного зібрання; мету проведення; місце або маршрут; очікувану кількість учасників; ПІБ організатора та відповідальної особи; інформацію про намір встановлення тимчасових споруд та використання звукопідсилювальної техніки. При цьому організатори цих заходів мають забезпечити дотримання громадського порядку учасниками масового заходу, наявність засобів першої медичної допомоги, обов’язкове дотримання Правил пожежної безпеки та залучення пожежно-рятувальних підрозділів та попередити учасників заходу, що у разі повітряної тривоги необхідно негайно припинити масовий захід, сповістити про повітряну тривогу учасників та забезпечити їхню евакуацію.