Нагородження за високі досягнення в спорті у 2021 році

16 Грудня 15:40

Вже стало традицією, напередодні Нового року, не лише підсумовувати власну роботу, а й відзначати коростенців, кращих у своїй  справі.

Сьогодні міський голова Володимир Москаленко вручив премії за високі досягнення в спорті у 2021 році спортсменам та їх тренерам, які вже вписали власні імена в спортивну історію країни.

Вітаємо: Білоуса Владислава, Титюка Нікіту, Медведчука Віктора, Якухно Ганну, Сотника Андрія, Полянівську Яну, Ейсмонта Артура, Горбенка Сергія, Палєху Олександра, Невмержицького Богдана, Гулакова Богдана, Котвицьку Діану, Марченко Софію, Мороз Світлану, Ходаківського Сергія, Троянкіну Віолету, Шишук Катерину.

Громада пишається вами та вболіває за кожну вашу перемогу. Дякуємо тренерам за збереження традицій спадкоємності у спортивному житті міста та багаторічну роботу з виховання молоді.

Бажаємо всім сил, натхнення, цікавих змагань та спортивних звершень.