Інформаційна брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

16 Грудня 15:31
Продовжуємо інформування щодо дій в надзвичайних ситуаціях, в рамках місячника з безпеки життєдіяльності.
Інформаційна брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це максимально стислий набір порад, як діяти, щоб убезпечити себе під час небезпечних подій. Він стане у нагоді як для ознайомлення наперед, так і для того, аби переглянути й не розгубитись в момент небезпеки.
Він враховує міжнародний та український досвід, зокрема набутий за 7 років гібридної агресії Росії. І вперше — містить поради з інформаційної безпеки, аби захистити мирне населення від спроб агресора посіяти паніку.
До підготовки долучились ДСНС України, Міністерство оборони України, Апарат Головнокомандувача Збройних Сил України та громадські організації.
Електронна версія брошури доступна вже зараз на сайті Міністерство культури та інформаційної політики України 👉 bit.ly/3gRuOBU (або тут: bit.ly/3vRGJUu)