Топ теги:
Попередження

Ми пишаємось нашими Коростенцями

17 Листопада 17:23

17 листопада Коростенський міський голова Володимир Москаленко вітав тендітну дівчину, красиву та сильну спортсменку, вихованку Житомирської обласної ШВСМ з боротьби Дар’ю Медвецьку.

Дар’я Медведська , борчиня із Коростеня під час фінального V етапу Світової серії з пляжної боротьби у складі збірної команди України виборола найвищу сходинку п’єдесталу та здобула світове чемпіонство у ваговій категорії 60 кг. Окрім того,  Дар’я  за час спортивної кар’єри,  в свої 20 років, була нагороджена  двадцятьма трьома медалями різного ступеня. У неймовірно теплій атмосфері пройшло спілкування між міським головою, спортсменкою та її тренером Богданом Гулаковим.  Адже перемога – це спільна виснажлива праця не тільки спортсмена, а й тренера. Борчиня розповіла про важкі будні тренування, про радість перемоги, а тренер про плани на майбутнє.

Володимир Москаленко вручив подарунки та подякував Дар’ї: «Від усієї громади хочу подякувати тобі за те, що ти достойно представляєш наш Коростень і всю Україну, є прикладом для молодого покоління. Завдячуючи нашим спортсменам і тобі, в тому числі,  на весь світ майоріє  синьо-жовтий  прапор і звучить гімн України».

Дар’ю Медведську та її тренера Богдана Гулакова також привітав президент відокремленого підрозділу громадської організації  «Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України» Ігор Грищенко, який вручив гостям грошові сертифікати. Ігор Грищенко подякував і міському голові за вагомий внесок в розвиток пляжної боротьби на Коростенщині.

Ми пишаємось нашими Коростенцями.

Чат-бот Гаряча лінія