«Ми крокуємо до європейських стандартів медичного обслуговування»

22 Березня 15:09

22 березня генеральний директор КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» Сергій Ковердун  прозвітував про виконану роботу та кошти,  які були спрямовані на покращення перебування пацієнтів на лікуванні в стаціонарі.

Оглянути ремонтні роботи,  на які  витрачено бюджетні кошти, запрошено: міського голову Володимира Москаленка, начальника фінансового управління Людмилу Бардовську, заступників міського голови Наталію Чижевську та Володимира Корнійчука.

«Не легко було проводити ремонти, були певні перешкоди, які не залежали від нас, але загалом ми зробили заплановане. Спільними зусиллями зроблено три відділення лор-офтальмологічне, терапевтичне та урологічне. На дані роботи було витрачено близько трьох мільйонів гривень з бюджету міста та один мільйон  з власних коштів. Постійно ми намагаємось долучити кошти спонсорів –  підприємців, бізнесменів нашого міста. Деякі роботи ми виконуємо силами наших працівників, що значно зменшує витрати. Одним із прикладів, який ви бачите сьогодні,  є робота над конструкцією-добудовою для зберігання тренажерів, які будуть використовуватись для  реабілітації наших воїнів-захисників. Ми намагаємось робити все, щоб перебування пацієнтів в лікарні було комфортним та ефективним. Ми поступово крокуємо до європейських стандартів медичного обслуговування», – звітуючи наголосив Сергій Ковердун.

Підсумовуючи побачене, міський голова Володимир Москаленко підкреслив: «Ми постійно контролюємо кошти, які виділяються з міського бюджету на потреби міста, і в тому числі на розвиток медицини в нашому місті. Бачимо зміни, які відбуваються в лікарні і в поліклініці також. Хотілося щоб ці зміни бачили і коростенці. Сьогодні спілкуючись з пацієнткою одного з відділень, був приємно вражений її думкою про те, що відношення лікарів, медсестр до людей на професійному рівні  і це, на мою думку, одне з головних показників якості обслуговування хворих. Звичайно,  є і інші негативні висловлювання в соціальних мережах. Але попри все – ми  спільними зусиллями робимо все заради покращення здоров’я людей нашої громади, хочемо бачити динаміку та розвиток нашої охорони здоров’я та донести до жителів Коростенщини, що в тому, що робиться є більш позитиву аніж негативу. Адже, комфортні умови – це також складова швидшого одужання пацієнтів».