Молодь Коростенської громади представила свої проєкти з розвитку на «Форумі Впливових»

12 Лютого 14:46

Більше 200 учасників з усієї України взяли участь у Форумі Впливових, від Коростенської громади було представлено дві проєктні пропозиції в результаті пройденого піврічного навчання.

Команда Korosteiner (брати Станіслав та Іван Вигівські, Юлія Стужук, Валерія Куприненко, Владислав Суботін) представили одноіменний медіа-проєкт «Korosteiner», який спрямований на інформування молоді громади про можливості для розвитку, навчання, реалізації та місцеві ініціативи. Учасники команди 5 місяців працювали над проблематикою, концепцією, форматом, дизайном проєкту, провели велике опитування серед молоді, місцевих інфлюенсерів та громадських діячів щодо потреб та запитів молодого покоління. Головною метою проекту є створення ресурсу, який сприятиме реалізації ідей та потреб молоді у громаді. Презентація вразила та зацікавила всіх учасників Форуму, адже професійне виконання та клопіткий підхід до подачі ідей не залишився непоміченим.

Даяна Асадчева представляла проєктну ідею «SkillsCool», який має на меті залучення молоді до системи прийняття рішень в громаді.

«Форум Впливових» для молоді з 25 громад України відбувся 10-11 лютого у Львові. Подія пройшла в рамках всеукраїнського проєкту «Впливові», який залучає небайдужу молодь до розвитку своїх територіальних громад.

Форум став платформою для обміну ідеями, проведення палких панельних дискусій, але головне – це можливість молодих лідерів та проактивних громад взаємодіяти наживо та отримати цінну інформацію від провідних експертів. Основна мета заходу – представлення командами своїх напрацювань та концепцій партнерам та донорським організаціям.

В раках проєкту більше 200 учасників та учасниць з 25 громад України пройшли онлайн-навчання з проєктного менеджменту та вдосконалили свої навички у плануванні та втіленні проєктів. Завдяки отриманим знанням, під дбайливими наставленнями менторів протягом останніх місяців команди у громадах напрацювали ціннісні проекти, спрямовані на впровадження місцевих змін у сферах розвитку молоді та молодіжних просторів, брендуванню громади та туризму а також інформаційні ініціативи.

Нагадаємо, Коростенська громада восени 2023 року стала учасницею проєкту «Впливові», який реалізується ГО «Українська Академія лідерства» у партнерстві з Easy Business спільно з Ценром Економічного Відновлення та за підтримки Агентство США з міжнародного розвитку USAID «ГОВЕРЛА», а у вересні 2023 між Коростенською громадою та ГО «Українська академія лідерства» підписано Меморандум про співпрацю.

Бажаємо молодим ініціативним коростенцям нових успіхів та чудових досягнень на шляху до досягнення свої цілей та розвитку громади!