Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги

17 Вересня 8:40
В м. Коростені та Коростенському районі працюють 2- мобільні бригади соціально-психологічної допомоги!
Якщо ви або ваші близькі постраждали від насильства, зокрема, домашнього – вам є до кого звернутися. Телефонуйте за номерами +380505331078 -мобільна бригада м. Коростеня, +380961415186 -мобільна бригада Коростенського району.
Унікальність послуг бригад полягає в мобільності – фахівці мають можливість виїжджати на виклики та надавати допомогу на місці.
Фахівці мобільних бригад:
🔸оперативно відреагують на повідомлення про випадки насильства і виїдуть на місце події за необхідності;
🔸нададуть безоплатну психологічну підтримку;
🔸розкажуть постраждалим їх права і можливості, проінформують про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства;
🔸повідомлять про наявні спеціалізовані сервіси (притулки, кризові кімнати, денні центри) та, за потреби, перенаправлять туди постраждалих.