Топ теги:
Попередження

Мобільні бригади працюють

16 Лютого 15:17

В Коростенській територіальній громаді в рамках проекту Фонду ООН у галузі народонаселення, за підтримки UNFPA, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України у партнерстві з місцевими органами влади та виконавчим партнером ГО ,,Іноваційні соціальні рішення”, завдяки фінансовій підтримці урядів Канади та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), а також Гуманітарного Фонду для України створено та працює 2 мобільні бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надають психологічні консультації та підтримку постраждалим від насильства; планово та екстрене реагують на звернення про випадки насильства; інформують про медичні, юридичні, та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства; скеровують постраждалих до інших загальних або спеціалізованих закладів; розповідають потерпілим про їхні права та шляхи отримання допомоги; пропрацьовують план безпеки й оцінку ризиків для постраждалих; проводять інформаційно-просвітницьку діяльність для запобігання насильству.

До складу мобільної бригади входить: психолог, соціальний працівник та водій. Фахівці мобільних бригад – це люди, які не просто мають уявлення про надання допомоги, але й уміють побудувати довірливі стосунки з постраждалими. Отримати соціально-психологічну допомогу може кожен і кожна: як мешканці громад, так і внутрішньо переміщені особи.

Спеціалісти бригад виїжджають на виклики до найбільш важкодоступних місць і надають послуги людям, які з різних причин обмежені у пересуванні. Також фахівці мобільних бригад у дистанційному форматі можуть консультувати постраждалих.

Отримати допомогу мобільної бригади можна безоплатно. Також фахівці мобільної бригади проводять очні консультування за адресою: м. Коростень, вул. Музейна, 3. Телефони за якими можна звернутись за допомогою: 0505331078 – м. Коростень, 0961415186 – Коростенський район.

Тож не слід боятися просити допомоги. Спеціалісти мобільних бригад нададуть вам необхідну підтримку та допоможуть знайти вихід зі складних життєвих ситуацій.

Чат-бот Гаряча лінія