#Міжнародний день захисту дітей

3 Червня 12:23

Третього червня до міського голови Володимира Москаленка завітали багатодітна мама і бабуся Овсійчук Тетяна Петрівна та її донька Таня, учениця Коростенського міського ліцею №6 і вихованка Коростенської школи мистецтв ім. Анатолія Білошицького.

«Першого червня  відбувся Міжнародний день захисту дітей. За традицією,  починаючи з  минулого тижня, ми вітаємо дітей різних категорій нашої громади. Виконавчий комітет, депутати міської ради максимально, наскільки це можливо в наш час, намагаємось допомагати дітям Коростенщини, бо   переконані, що діти це майбутнє нашої країни,» – вітаючи   з Днем захисту дітей, звернувся до своїх гостей Володимир Москаленко.

Міський голова від імені громади вручив Тетяні солодощі та сертифікат в три тисячі гривень, які дівчинка може використати на свої маленькі бажання, побажав міцного здоров’я, надалі розвивати свої творчі здібності, добре навчатись та бути корисною для своєї громади та держави. В свою чергу художниця-початківець Тетяна на згадку про свій візит подарувала Володимиру Васильовичу свій творчий доробок – малюнок.