Топ теги:
Попередження

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» у 2021 році

13 Вересня 8:55

В Україні офіційно стартувала підготовка до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» у 2021 році.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у прибиранні 18 вересня 2021 року.
Можна приєднатись до існуючої локації за адресою: вул. Київська, 17 о 10:00
 
або обрати свою власну
 
брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів.
 
Формати прибирань можуть бути різні:
• Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.
• Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.
• Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
• Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток “EcoHike” та відмічайте забруднені й очищенні території.
“Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Робіть фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших. Результати своїх прибирань фіксуйте на сайті letsdoitukraine.org. Приєднуйтесь до наймасштабнішої соціальної події у Світі!” – зазначила Юлія Мархель, координаторка Всесвітнього дня прибирання в Україні.
 
Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

 

 

Чат-бот Гаряча лінія