Міський голова Володимир Москаленко зустрівся з дітьми сиротами та дітьми які втратили батьків внаслідок російської агресії, з нагоди міжнародного дня захисту дітей

1 Червня 16:41

Міський голова Володимир Москаленко сьогодні традиційно зустрівся з дітьми сиротами та дітьми які втратили батьків внаслідок російської агресії, з нагоди міжнародного дня захисту дітей. На заході обговорили про плани діток на майбутнє, міський голова побажав всім присутнім успіхів у майбутньому та мирного неба над головою. Наприкінці заходу дітям було вручено подарунки.

Також міський голова привітав з днем народження маленьку Тетяну Овсійчук, яка вже традиційно приходить до нього в гості в цей день.

Дитячі мрії – різні.
Наприклад, Овсійчук Тетяна вже традиційно у свій день народження, який припадає на Міжнародний день захисту дітей, приходить до мене в гості.
Щиро вітаю Тетянку з Днем народження і бажаю їй здійснення мрій, добра, вірних друзів, а головне миру! – Вололдимир Москаленко