Мінветеранів запустило е-Карту послуг для ветеранів у громадах

18 Червня 13:04

Розроблено та запущено електронну карту послуг для ветеранів війни в громадах.

Е-Карта послуг для ветеранів війни в громадах доступна за посиланням.

Ветерани та ветеранки, їхні рідні, а також родини загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, які для них пропонує держава та недержавні й міжнародні організації.

Інформацію можна відфільтрувати за:

• місцем надання послуг у областях та громадах;
  • типами послуг;
  • їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

У порталі наразі 7542 послуг, зокрема психологічна підтримка, медичні програми, розвиток ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив.

Як працювати з е-Картою

Користувач заходить на сайт та відфільтровує область, громаду, тип послуги. Далі він ознайомлюється із назвою та описами опцій, що надаються. Далі за адресою приходить, подає заяву на послугу або відразу отримує її.

“Портал містить інформацію для спрощення процесу за принципом “знайшов-прийшов-отримав” для кожного ветерана і кожної ветеранки. У випадку, якщо користувачу трапилася неточну чи неповна інформація — варто повідомити у структурний підрозділ ОВА, на який покладені функції з питань ветеранської політики.

Е-Карта є “живим” інструментом, який оновлюватиметься щодня. Натепер команда Міністерства в процесі залучення обласних адміністрацій, громад, місцевих громадських організацій та бізнесу”, – зазначили у міністерстві.

У Мінветеранів наголосили, що за достовірність та повноту інформації, відображеної на платформі, несуть відповідальність винятково організації, що надали таку інформацію.

На е-Карті можуть бути відображені адреси надання послуг на тимчасово окупованих територіях або в зонах ведення активних бойових дій, проте це зареєстровані адреси, а самі послуги переміщені в безпечні регіони.