Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна відвідала Коростень

11 Червня 12:00

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна відвідала Коростень.
В рамках робочого візиту Юлія Лапутіна відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації населення у місті Коростені та зустрілась з учасниками АТО/ООС. В заході взяли участь міський голова Володимир Москаленко, голова Коростенської райдержадміністрації Юрій Тарасюк, заступник голови ОДА Віктор Градівський, керівники управлінь, відділів та організацій міста та району. Головна мета зустрічі – вивчення міністерством стану справ щодо соціального забезпечення ветеранів у Житомирській області. Присутні поділились питаннями та проблемами, з якими вже стикнулись ветерани, учасники АТО/ООС, учасники війн на території інших країн, в реальному житті. Більшість з них стосуються неузгодженостей у законодавстві.
Юлія Анатоліївна запевнила, що зробить все залежне, аби ветерани отримали гарантований державою соціальний захист і фінансову підтримку.