Міністерство у справах ветеранів України розглядає кіберспорт як один з інструментів повернення ветеранів до повсякденного життя

9 Березня 13:06

Кіберспорт — спортивні змагання з відеоігор. Наразі – це потужний світовий тренд, приблизно 600 мільйонів людей захоплюються цією активністю, серед них і мільйони українців. Змагання з даного виду спорту, зокрема міжнародні, проводяться по всьому світу. В 2020 році, завдяки Федерації Кіберспорту України UESF,  кіберспорт було офіційно визнано видом спорту в Україні.

Громадська організація «Палай» та  Громадська організація «Кіберспорт Житомирщини» та  Кіберклуб «Zames Game Zone», що по вулиці Тараса Шевченка, 12  в місті Коростені,  9 березня,  вже не вперше,  організували змагання з кіберспорту.

З метою популяризації нового виду спорту в Коростені, на Житомирщині та й в Україні загалом,  більш детально ознайомитись з даним видом спорту та головне запросити ветеранів війни, які повертаються до повсякденного життя долучитись до кіберспорту, на змагання було запрошено заступника міського голови Олександра Синицького, головного спеціаліста відділу в справах молоді і спорту Ольгу Міхальову, регіональні засоби масової інформації. Наші захисники, ветерани, учасники бойових дій – це та частина нашого суспільства, яка потребує особливої уваги і поваги. Міністерство у справах ветеранів України розглядає кіберспорт як один з інструментів повернення учасників бойових дій до звичайного соціуму.

В своєму інтерв’ю співорганізатор змагань з кіберспорту Георгій Прищак  наголосив: «Хочу запросити усіх ветеранів Коростенської громади, якщо  ви зацікавились кіберспортом, якщо є бажання розвиватись не тільки в інтелектуальних видах спорту, а й покращити своє емоційне та фізичне здоров’я ми запрошуємо до нас. Ми готові прийняти вас кожного, допомогти вам адаптуватися до мирного життя».

Одним із спонсорів кіберспортивних змагань виступає міжнародний бренд 2Е, який підтримує Україну в закликах до відновлення миру, виведення російських окупаційних військ із її території, повної компенсації збитків, поваги до суверенітету України та захисту її народу.