Міністерство молоді та спорту України запрошуємо молодіжні та дитячі громадські організації до участі в конкурсі

9 Січня 8:34

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2024 році.

Пріоритетні завдання конкурсу:

Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді культури підприємництва (у тому числі соціального), професійного та кар’єрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період.

Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та культури безпеки життєдіяльності.

Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молодих людей з тимчасово окупованих територій, а також їх адаптації та соціалізації в українському суспільному просторі.

Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді.

Бюджет конкурсу на 2024 рік: 19,5 млн грн.

Граничний обсяг фінансування проекту: 600 тис. грн.

Кінцевий термін подання заявок – 23 год. 00 хв. 05 лютого 2024 року.

Щоб подати заявку, перейдіть за цим посиланням https://grants.vzaemo.diia.gov.ua/.

Детальніше на сайті Міністерства молоді та спорту України.