Меморандум про співпрацю з ГО "Українська асоціація енергосервісних компаній"

10 Вересня 10:24

Коростень підписав Меморандум про співпрацю з ГО "Українська асоціація енергосервісних компаній"
Укладення ЕСКО-договорів передбачає здійснення енергосервісною компанією енергоефективних проєктів у бюджетній та житловій сферах територіальної громади задля підвищення енергоефективності зовнішніх систем освітлення. Основною метою співробітництва є об’єднання та координація зусиль обох сторін щодо оптимальної організації запровадження механізму енергосервісу закладів, установ, організацій та комунальних підприємств, які фінансуються з місцевого бюджету, що дозволить забезпечити раціональне споживання ресурсів та зменшення видатків з місцевого бюджету на їх оплату.
Міський голова Володимир Москаленко та  голова правління ГО "Українська асоціація енергосервісних компаній"  Олесій Корчміт  обговорили перспективи співпраці не лише в плані оновлення систем опалення, освітлення, утеплення бюджетних будівель, а й у напрямку облаштування енергоефективних мереж вуличного освітлення. Сподіваємось, що підписаний меморандум про співпрацю матиме позитивні результати для громади Коростеня.