Топ теги:
Попередження

Майстерня публічних консультацій

30 Вересня 7:22

Начальник управління економіки Володимир Стужук взяв участь 28-29 вересня у  "Майстерні публічних консультацій", яку організував Секретаріат Кабінету Міністрів України у співпраці з Офісом Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у рамках спільного проєкту «Посилення розробки законодавства та спроможності Уряду та ОГС до ефективної співпраці у реалізації політики».
 
 
Мета майстерні – формування у учасників навичок з організації публічних консультацій, зокрема застосування у них неформалізованих форматів.
 
 
Під час заходу учасники ознайомилися iз засадами проведення публічних консультацій, підходами до аналізу зацікавлених сторін, особливостями форматів проведення консультацій, практикою громадської участі на місцевому рівні тощо.
 
 
Крім того, учасники мали можливість практичного застосування отриманих знань за допомогою представників Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів та залучених Офісом Координатора проєктів ОБСЄ в Україні експертів.
 
 
Участь у майстерні взяли представники структурних підрозділів із питань взаємодії з громадськістю та інших фахових підрозділів Житомирської та Рiвненської облдержадміністрацій, а також Житомирської та Рівненської обласних та міських рад.
 
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія