Топ теги:
Попередження

Леонтьєв Олексій Миколайович

12 Квітня 10:09

Леонтьєв Олексій Миколайович народився 24.05.1991 року, смт. Мирне, Коростенського району, Житомирської області в родині робітників.

У 2009 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13 в м. Коростень.

У 2009-2012р. навчався у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій на автомеханічному відділенні. Навчався старанно. Багато сил віддавав спорту, саме в коледжі професійно зайнявся волейболом.

У 2012-2015р. навчався у Житомирському Національному Агроекологічному університеті (нині Поліський національний університет), на інженерно-технічному факультеті.

2013-14 закінчив Військову кафедру з підготовки офіцерів запасу, напрямок механізована піхота (мотострілки) в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова. По закінченню отримав звання молодшого лейтенанта.

В період з 2014-2019 року двічі був на зборах по воєнній підготовці. Був керівником танкового взводу, під час навчань відзначились, як найкращий при виконанні завдань. Вже тоді намагався долучитись до лав ЗСУ. Відвага, сміливість, справедливість – це все про нього.

З 2015 р. працював на Коростенському щебзаводі спочатку майстром, а потім механіком у механічно-ремонтному цеху. Багато працював, але завжди незважаючи на втому йшов та грав у волейбол. Входив до складу збірної команди з волейболу «Корстенського щебзаводу». Неодноразово захищав честь міста Коростеня та Коростенського району на змаганнях різних рівнів Житомирської області.

З перших днів повномасштабного вторгнення, з 24.02.2024 року призваний на службу до Коростенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Був командиром другого взводу роти охорони Коростенського РТЦУСП.

У квітні 2022р. присвоєно звання лейтенант. Тоді ж було переведення до військової частини А0409 у м. Звягель, з 04.05.2022 року призначений командиром мотострілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону «Північ», влітку 2022 року захищав кордон з білоруссю у Київській області.

В серпні 2022 року переведення в Барвінкове Харківської області, а вже з вересня – під Бахмут, Одрадівку Донецької області.

Останнє завдання від комбата було в телефонному режимі– супровід до позицій хлопців з ТРО Кіровоградської області для заміни, але вони потрапили у вороже оточення, під масовий обстріл…

08 жовтня 2022 року лейтенант Леонтьєв Олексій зник безвісти при виконанні бойового завдання, виконуючи завдання за призначенням по забезпеченню оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, внаслідок здійснення агресором штурмових дій під прикриттям масового обстрілу позицій поблизу населеного пункту Зайцеве, Донецької області.

До останнього всі вірили у повернення Героя до рідних. Але 1,5 роки пошуку та очікування закінчилися сумною звісткою… Нашого Героя повернули на щиті…. 20 березня 2024 року відбулась церемонія поховання у рідному місті Коростень. В травні 2024 року було започатковано змагання з волейболу на кубок Олексія Леонтєва.

Чат-бот Гаряча лінія