КВГП Коростень звітує про роботи, виконані у період 27.11.2023 – 01.12.2023

4 Грудня 9:41

Протягом тижня працівниками підприємства виконувались роботи: по вивозу твердих побутових відходів, прибирання несанкціонованих звалищ; видалення чагарників, пересіювання грунту в теплиці для висаджування розсади; прибирання вулиць та зупинок громадського транспорту від снігу по місту, розвезення та посипка протиожеледних реагентів по дільницях для посипання тротуарів від ожеледиці, прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня; встановлення реле часу вуличного освітлення та ремонт ТП (с. Васьковичі), прокладання та підвіс кабелю вуличного освітлення, встановлення кронштейнів та ліхтарів, ремонт вуличного освітлення на пішохідному мосту р-н «Бровар», підвіс дроту вуличного освітлення; заготівля дров для опалення побутових приміщень на базі КВГП, опалення побутових приміщень база КВГП, зимове утримання вулично-дорожньої мережі (заготівля протиожеледного матеріалу, посипка піщано-сольовою сумішшю автошляхів та тротуарів міста ліквідація ожеледиці; розкрижування та прибирання аварійних дерев після видалення альпіністами.