Топ теги:
Попередження

Куча Олександр Сергійович

12 Квітня 12:06

Куча Олександр Сергійович

 

Олександр – уродженець мікрорайону Коростень-Подільський. Народився 11.07.1992 року. Навчався в НВК №12 (нині КМЛ №12). Закінчив Житомирський технологічний фаховий коледж та отримав спеціальність «Верстатник деревообробних верстатів». Працювати за спеціальністю не пішов.

Олександр побував у багатьох країнах світу, знав декілька іноземних мов, міг легко працевлаштуватися за кордоном, але прагнув служити рідній країні своїми знаннями та досвідом. Тому після повернення з-за кордону пішов працювати до редакції міської газети «Іскоростень», де старанно трудився. Маючи загострене почуття справедливості, прагнув допомогти читачам – містянам розібратися з їхніми запитами до місцевих органів самоврядування. Брався за «незручні» справи, намагався докопатися до істини. Вірив у те, що можна допомогти у всьому, до чого докладеш зусиль. Дух справжнього борця за народні інтереси підштовхував його і до громадської діяльності, саме тому на базі КМЛ №8 проводив заняття-тренінги зі шкільним юнацтвом.

З перших днів повномасштабного вторгнення Сашко вступив до лав ЗСУ.

Служив сержантом, командиром 3 стрілецького відділення 30-тої окремої механізованої бригади ім. Князя Костянтина Острозького

Загинув Герой 18 серпня 2022 р. внаслідок обстрілу в с. Мазанівка (Ізюм) Краматорського району Донецької обл. Олександр – справжній син своєї Батьківщини, який мужньо боронив незалежність та суверенітет України.

Чат-бот Гаряча лінія