Кризовий менеджмент та ресурсність (резильєнтність) фахівців ОМС

4 Червня 13:15

«Кризовий менеджмент та ресурсність (резильєнтність) фахівців ОМС громад-партнерок проєкту USAID/ГОВЕРЛА у Житомирській області». За такою тематикою в кінці травня пройшов дводенний тренінг в місті Житомир для працівників органів місцевого самоврядування Житомирщини.
За цією замислуватою темою криються важливі питання для ефективного планування та роботи державних службовців, які покликані виконувати покладені на них зобов’язання перед громадою.
Управління в умовах змін: виклики, перешкоди у налагодженні ефективної діяльності. Мої опори та ресурси: як це стосується кризового менеджменту. Матриця робочого місця та система впливу. Мета/місія – зростання в умовах війни. Як ми можемо бути резильєнтними у період війни: матриця ресурсу. Ці та інші питання розглядалися на тренінгу. Обмін досвідом, рішення проблемних питань, цікаві знайомства і пісні під бандуру – так ресурсно пройшов тренінг з фахівцями ОМС територіальних громад Житомирщини. . Учасниками тренінгу стали і представники нашої громади Володимир Стужук, начальник управління економіки та Віта Ботвіна, головний спеціаліст інформаційно-консультативного забезпечення виконавчого комітету Коростенської міської ради.
Дякуємо за мега влучний тренінг та цінні поради Альоні Матвійчук, тренеру з розвитку потенціалу організацій та стратегічного планування. За підтримку діяльності фондів громад України Миколі Дейчаківському (Фонд Чарльза Стюарта Мотта США), Жанні Соловйовій, виконавчому керівникку проєкту НУО «Сучасний Формат» та її команді. Прєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Окрема подяка Svitlana Nikonorova за неймовірний «вайб» бандури.