Круглий стіл з обговорення "Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Коростенської міської територіальної громади"

22 Липня 13:55

Відбувся круглий стіл з обговорення проєкту рішення Коростенської міської ради "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Коростенської міської територіальної громади". Запрошені депутати міської ради, орендарі, балансоутримувачі майна комунальної власності, представники громадських організацій та зацікавлені.
Присутні ознайомились зі станом орендних відносин, використанням комунального майна Коростенської МТГ та з головними положеннями методики. Обговорено пропозиції учасників круглого столу. Всі зауваження будуть враховані при розробці остаточних орендних ставок та загальної методики розрахунків орендних відносин.