Топ теги:
Попередження

Коростенський вальс-2024   

27 Травня 14:38

«Коростенський вальс-2024» проходить в нашому місті вже вп’яте і традиційно в День народження міста, як народження нових талантів. 25  травня він зібрав найбільшу кількість людей. Близько 300 учасників старших класів 16 команд взяли участь у фестивалі. Географія фестивалю розширилась, до участі приєднались Іршанська, Ушомирська, Горщиківська громади.

Витончене кружляння у ритмі музики, красуні-танцівниці та мужні кавалери, приємна мелодія та прекрасні танцювальні композиції, елегантні наряди створювали незабутню атмосферу свята.

Присутні на заході гості отримали неймовірне задоволення та естетичну насолоду від натхненних виступів учасників, адже це була справжня феєрія різноманітних підходів до постанови вальсу, як творчої танцювальної композиції.

Зважаючи на те, що фестиваль проходить у черговий буремний рік повномасштабного вторгнення, головним мотивом заходу стали щира вдячність нашим Захисникам за можливість жити, навчатись, творити, мріяти та проводити такі заходи.

Дякуємо всім, хто приєднався до організації, проведення та участі у фестивалі «Коростенський вальс-2024», окрема вдячність народному депутату Володимиру Арешонкову, який виступив спонсором, виконавчому комітету міської ради за підтримку, клубу спортивного танцю «Мрія»  та його  керівнику Володимиру Ніколайчуку за те, що ініціював та постійно долучається до організації проведення такого прерасного фестивалю в місті Коростень. Всім учасникам бажаєм – подальших творчих і  життєвих перемог!

Чат-бот Гаряча лінія