Коростенські легкоатлети гідно виступили на командному чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих, юніорів та юнаків.

18 Січня 8:33
З 1️⃣3️⃣ по 1️⃣4️⃣ січня у Житомирі відбувся командний чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях брали участь понад 2️⃣0️⃣0️⃣ легкоатлетів у складі 8️⃣ команд Житомирської області. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення 🏃легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ і відділення 🏃легкої атлетики🏃 КДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Колос” під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича, Романенко Світлани Іванівни та Сулова Віктора Миколайовича. За результатами змагань наша команда має наступні результати:
🥇 місце – Ейсмонт Артур (біг на дистанції 300м);
🥇 місце – Пархомчук Олексій (біг на дистанції 600м) та 🥉 місце (біг на дистанції 1000м);
🥇 місце – Мосійчук Дарина (спортивна ходьба на дистанції 3000м);
🥈 місце – Мосійчук Ярослав (спортивна ходьба на дистанції 3000м);
🥈 місце – Рудий Валентин (біг на дистанції 600м) та 🥉 місце (біг на дистанції 1000м);
🥈 місце – Швед Марія (спортивна ходьба на дистанції 3000м);
🥉 місце – Коняєв Нікіта (спортивна ходьба на дистанції 3000м);
🥉 місце – Рябчук Владислав (біг на дистанції 300м);
🥉 місце – Вигівський Данило (біг на дистанції 600м та 1000м).
У змагання з естафетного бігу наша команда (Дмитренко Варвара, Рябчун Владислав, Михайленко Діана та Ейсмонт Артур) посіла третю сходинку п’єдесталу🥇
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з хорошими результатами та бажаємо досягнення поставлених цілей.