Коростенські легкоатлети гідно виступили на командному чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків в приміщенні.

20 Січня 9:02
З 14 по 15 січня у Житомирі відбувся командний чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях брали участь понад 300 легкоатлетів у складі 13 команд Житомирської області. В розклад першого дня чемпіонату було включено естафетний біг, спортивну ходьбу, штовхання ядра, біг 60м, 300м та 1000м. У другий день команди продовжили боротьбу з бігу на 500м та 3000м, стрибки у висоту, стрибків у довжину. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича, Романенко Світлани Іванівни, Плескач Ірини Андріївни та Сулова Віктора Миколайовича. За результатами змагань наша команда здобула вісім І, три ІІ та вісім ІІІ місць. Четвертими дістались фінішу п’ять спортсменів.
У командному заліку призові місця розподілені наступним чином:
Серед дорослих:
ІІ місце – команда м.Бердичева;
ІІІ місце – команда м.Коростеня.
Серед юніорів:
ІІ місце – команда м.Коростеня;
ІІІ місце – команда м.Бердичева.
Серед юнаків:
ІІ місце – команда Баранівської територіальної громади;
ІІІ місце – команда м.Коростеня.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з хорошими результатами та бажаємо досягнення поставлених цілей.