Топ теги:
Попередження

Коростенські каратисти вдало виступили на чемпіонаті України з карате JKS.

17 Листопада 16:52
З 12 по 14 листопада в Харкові відбувались змагання чемпіонату та Кубку України з карате JKS. Житомирську область на чемпіонаті представляли вихованці коростенського клубу карате ,,Сейкен”. Коростенці вдало виступили на змаганнях, виборовши 13 медалей різного ґатунку. Учні НВК №12: Абрамович Анастасія (І місце у індивідуальному ката серед дівчат вікової категорії 10-11 років); Храпійчук Надія (ІІІ місце в індивідуальному куміте серед дівчат вікової категорії 12-13років); Лавринович Юлія (ІІІ місце в індивідуальному ката серед дівчат вікової категорії 14-15років); Колесник Олександр (ІІІ місце в індивідуальному куміте та ІІІ місце в індивідуальному ката серед юнаків вікової категорії 6-7 років); Темеркес Андрій (ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 12-13 років). Учні ЗОШ №9: Волкова Марія (ІІІ місце в індивідуальному ката серед дівчат вікової категорії 12-13 років); Бех Іван (ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 10-11 років); Соловйов Михайло (ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 10-11 років). Учень ЗОШ №11 Антонюк Андрій виборов ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 10-11 років. Учень міської гімназії №7 Калитенко Кирил здобув ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 12-13 років. Каленська Анастасія виборола ІІ місце в індивідуальному ката та ІІІ місце в індивідуальному куміте серед дівчат вікової категорії 16-17 років). Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Кутерженка Олександра Володимировича з хорошими результатами та бажаємо перемог в наступних змаганнях.