Коростенські дзюдоїсти вдало позмагалися на чемпіонаті Житомирської області.

2 Березня 6:45

З 26 по 27 лютого у Житомирі проходили змагання чемпіонату Житомирської області з дзюдо серед кадетів до 18 років. Честь нашої міської громади захищали спортсмени відділення дзюдо ДЮСШ ,,Динамовець” Житомирської обласної організації ФСТ ,,Динамо” та клубу дзюдо ,,Олімп” під керівництвом тренера Карпенюка Сергія Вікторовича. За результатами змагань учень міського колегіуму Васянович Нікіта (вагова категорія 50кг) виборов срібну нагороду. Бронзові нагороди отримали: учні НВК №2 Бах Данііл (вагова категорія 55кг), Заліван Роман (вагова категорія 73кг) та Гуцалюк Тихон (вагова категорія 55кг), учень ЗОШ №3 Чумак Дмитро (вагова категорія 66кг) та учень НВК №12 Боровик Владислав (вагова категорія 73 кг).

Вітаємо з гарними результатами наших земляків та їх тренера.