Хороші результати коростенських боксерів на чемпіонаті Житомирської області.

2 Березня 6:41

З 26 по 28 лютого у Житомирі проходив чемпіонат Житомирської області з боксу. Честь нашої міської громади захищали вихованці боксерського клубу ,,Ринг” під керівництвом тренера Салея Ярослава Юхимовича. За результатами чемпіонату, серед коростенців, золоті нагороди вибороли: учениця міської гімназії №7 Шмакова Дарина (вагова категорія 45кг), учень міського колегіуму Дубінін Артем (вагова категорія 30кг), учениця міського ліцею Ковальчук Тетяна (вагова категорія 36кг). Срібні нагороди здобули: учень ЗОШ №8 Ковальчук Костянтин (вагова категорія 69кг), учень міської гімназії №7 Волківський Костянтин (вагова категорія 85кг), учень ЗОШ №5 Марківський Михайло (вагова категорія 54кг), учень ЗОШ №5 Бонусь Рашид (вагова категорія 38кг), учень Васьковицької ЗОШ Лук’янчук Дмитро (вагова категорія 44кг), учень ЗОШ №5 Горбачук Захар (вагова категорія 42кг), Салей Ілля (вагова категорія 60кг). Вітаємо з хорошими досягненнями спортсменів та бажаємо нових переможних результатів.