Коростенська жіноча рада вітає з Днем Державності та Днем Хрещення Русі

15 Липня 10:40

Шановні жителі Коростенської громади!

Прийміть щирі вітання від Жіночої Ради міста з нагоди Дня Української Державності!

Наша прекрасна Україна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві ріки з краєвидами.

Саме тому наші воїни захищають суверенітет, територіальну цілісність від російської агресії.  Війна за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє засвідчує нерозривний зв’язок між поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи світові неподільність української землі та непохитність її нації. Сьогодні кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній  землі. Обов` язково настане  переможний день, адже ми працюємо усі разом на благо Батьківщини та свого краю.

Бажаємо  всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює нас на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України.

З повагою голова Жіночої Ради міста  Світлана ЗАГОРУЙКО.