Коростенська міська рада в регіональному форумі Чернігівської області презентувала досвід створення індустріального парку в своєму місті

29 Лютого 16:04

29 лютого 2024 року  міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Олександр Ясинецький, начальник управління економки Володимир Стужук, начальник відділу місцевого економічного розвитку Наталія Лискова взяли онлайн участь в регіональному форумі «Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни: діалог з бізнесом».

Було обговорено важливі питання розвитку бізнесу в період війни. Піднімались актуальні теми не тільки для конкретного регіону, а й для всієї України: «Зроблено в Україні. RESTART для бізнесу та інвестицій в сучасних реаліях», «Експорт в умовах війни: виклики та можливості», «Допомога малому та середньому бізнесу в умовах війни».

Коростенська міська рада в 2013 році однією з перших в Україні, стала ініціатором створення індустріального парку в своєму місті. Тому розповісти про досвід Коростенської громади на форумі було запрошено міського голову Володимира Москаленка, який онлайн презентував підготовку, будівництво,  функціонування та  перспективу розвитку індустріального парку в м. Коростень.

«Стратегічний план розвитку Коростенської громади передбачає подальший розвиток мережі індустріальних парків на території громади. Ми плануємо створити третій індустріальний парк за моделлю еко-індустріального парку.  Плануємо побудувати регіональний полігон твердих побутових відходів, а поруч, створити еко-індустріальний парк, який би забезпечив переробку відходів регіонального полігону. Такий симбіоз розвитку на нашу думку сприятиме запровадженню підходу ресурсоефективності  та моделі «циркулярної економіки».

На мою особисту думку, створення та розвиток індустріальних парків є рушійною силою розвитку регіону, це  ефективне використання ресурсів громади, створення нових робочих місць, забезпечення надходжень до бюджетів», – завершуючи презентацію, наголосив міський голова Володимир Москаленко.