Коростенська міська рада співпрацює з благодійними організаціями у сфері соціального захисту

7 Вересня 13:19

Коростенський міський голова Володимир Москаленко активно бере участь у зустрічах, щодо покращення умов життя мешканців громади та вимушено переміщених осіб.

Цього тижня було підписано меморандум про співпрацю з громадською організацією Інноваційні Соціальні Рішення, співпраця зосереджена на осіб постраждалих від насильства та внутрішньо-переміщених, які були вимушені залишити зони бойових дій. Також проведено спільну зустріч з міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in Need). Організація готова допомогти у відновленні житла постраждалих від ракетних ударів з боку російської федерації.

Тільки спільними зусиллями ми подолаємо ворога!