Коростенська міська рада спільно з UNICEF продовжує вдосконалювати концепцію створення молодіжного простору в громаді

16 Квітня 16:21

Важливе місце в житті сучасної молоді займає сфера вільного часу, але не кожна молода людина вміє з  користю для себе, для свого ментального та фізичного здоров’я організувати власне дозвілля. Створення локацій  для зайнятості молоді в Коростенській громаді успішно розширюється, збагачується свіжими ідеями та об’єднує навколо себе ще більше талановитої й активної молоді!  Саме задля продовження створення сучасного й ефективного молодіжного  простору в Коростенській громаді   виконавчий комітет міської ради налагодив ефективну  співпрацю з Міжнародною організацією UNICEF.

З цією метою 16 квітня відбулась чергова зустріч з представниками UNICEF та структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради, які відповідають за впровадження молодіжної політики в регіоні, на чолі з заступником міського голови Наталією Чижевською. За круглим столом було  обговорено концепцію створення молодіжного простору  в громаді. Планується відкрити окреме приміщення з сучасним ремонтом, дизайном  та обладнанням по вул. Музейній  будинок 3.

«Але цього замало, головне зацікавленість молоді об’єднуватись та проводити час з користю, тому необхідно поновити діяльність молодіжної ради, створити спільні корисні соціальні мережі,  вибрати координаторів, провести анкетування та вивчити запити та потреби молоді, щоб об’єднати молодих людей в бажанні бути справді корисними для своєї територіальної громади та  України загалом,» – підвела підсумки роботи круглого столу одна з координаторів проєкту створення молодіжних просторів пані Лілія.

Співпраця з UNICEF Коростенської громади – це спільні зусилля, спільне фінансування проєктів, спільна відповідальність за реалізацію та результативнисть взятих на себе зобов’язань, а особливо проєктів, які є майбутнім нашої держави, а майбутнє держави – це активна національно-патріотично налаштована молодь, яка здатна покращити рейтинг громади та нашої країни у світі.