Коростенська міська рада продовжує плідну та практичну співпрацю по проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

16 Лютого 15:15

Сьогодні 16.02.2024 року для комунальних господарств Коростенської громади, яка продовжує співпрацю з USAID були завезені комплектуючі для техніки, яка постачалась раніше за програмою «Енергетична безпека».

Проєкт USAID  «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування «ГОВЕРЛА» спрямований  допомогти українцям покращити якість повсякденного життя, а відповідним державним підприємствам та установам ефективно надавати послуги жителям громади.

Перший заступник міського голови Володимир Вигівський, оглядаючи комплектуючі, підкреслив, що додаткове обладнання ми отримали в рамках співпраці з проєктом «ГОВЕРЛА» для тієї техніки, яка була отримана раніше, а також і для навантажувача, який розвантажив це обладнання. В даному випадку це ямобур та комплектуючі до нього, відвал та ківш для прибирання снігу, ківш планувальний, гідравлічний молот. Це обладнання збільшить функціональні можливості роботи даної техніки.

Комплектуючих для техніки комунальних підприємств завезено на суму більше шістсот тисяч.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» реалізується з березня 2021 по березень 2027 року. Коростенська міська рада продовжить плідну та практичну співпрацю по проєкту «ГОВЕРЛА».