Коростенська міська рада продовжує підтримувати дружні стосунки з зарубіжними партнерами

24 Червня 16:41

24 червня відбулась онлайн зустріч представників Коростенської міської ради з партнерами Норвезької комуни (громади) Кармьой.

«Ми раді вітати вас на онлайн-зустрічі. За роки співпраці з Коростенем, а це вже більше 30-ти років, норвезьким народом, було передано не одну тонну гуманітарного вантажу, поповнено матеріальну базу освітніх закладів, лікарень, подаровано комп’ютерну техніку і багато іншого. Кожна допомога надавалася скромно, без пафосу, від щирого серця. Наша громада знає про вас і вашу допомогу. Тому нам дуже приємно, що наші дружні стосунки перейдуть на більш офіційний рівень – підготовка та підписання Договору про співпрацю між нашими муніципалітетами»,– вітаючи учасників зустрічі наголосив міський голова Володимир Москаленко.

Підготовка договору про співпрацю у сфері культури, освіти та спорту була метою сьогоднішньої зустрічі.  У дружньому колі спілкування особливу увагу учасники онлайн-зустрічі приділили молодіжним радам, як рушійній силі у розвитку громад. Представники молодіжної ради комуни  Кармьой поділились власним досвідом участі молоді в суспільному житті своєї громади і виявили бажання надати всебічну допомогу, щоб активізувати участь  молоді Коростенщини в  суспільному житті та прийнятті важливих для громади рішень.

Труднощами в роботі Молодіжної ради Коростенської громади поділилась голова Ради Марія Степанюк-Головач: «Молодіжну раду було утворено в кінці 2023 року. Були рішення та  плани, але війна все перекреслила. Двоє членів ради пішли на фронт, дехто почав займатися волонтерською діяльністю, інші працювати. Як такої цілісної командної роботи нажаль не відбувалось. Маємо надію, що ваш приклад і досвід, допоможе нам активізувати участь молоді в житті нашої громади, навіть не зважаючи на військовий стан».

В онлайн-зустрічі взяли участь: міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Олександр Синицький, начальник відділу молоді та спорту Сергій Вакульчук, голова Молодіжної ради Марія Степанюк-Головач, мер комуни Кармьой Ляйв Арне Мархауг, заступники мера та представники молодіжної ради дружньої комуни (громади) Кармьой із Норвегії.

Онлайн зустріч стала можливою за підтримки координатора Норвезької місії в Україну «Вітер Надії і Любові» Сергія Ковальчука.