Коростенська міська  громада продовжує співпрацю з  USAID «ГОВЕРЛА»

19 Березня 16:42

19 березня було проведено презентацію та обговорено одну із суттєвих тем для економічного розвитку Коростенської міської територіальної громади: «Економічний профіль Коростенської міської територіальної громади: Презентація та обговорення із органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадськістю».

У обговоренні взяли участь експерти Неурядової організації «Сучасний формат» в рамках реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування («ГОВЕРЛА»), представники бізнесу Коростенської громади, заступник міського голови Олександр Ясинецький, начальник управління економіки Володимир Стужук, представники відділів управління економіки: місцевого економічного розвитку, регулювання торгівлі та побутового обслуговування, розвитку територій, проєктного та інвестиційного менеджменту.

Під час зустрічі було презентовано та обговорено економічний профіль Коростенської МТГ; методику розробки економічного профілю та його використання; ідентифікація проблем та прийняття рішень у сфері місцевого економічного розвитку громади.

Даний  проєкт націлений на те, щоб допомогти органам місцевого самоврядування в частині сприяння місцевому економічному розвитку. Головна мета аналітичного документа, створення економічного профілю громади, надати відповіді на запитання: на якому етапі економічного розвитку перебуває громада; які вона має ресурси для досягнення стратегічної мети власного розвитку; які перспективи для підприємництва та бізнесу на території громади; чи цікава громада для потенційних інвесторів в тому числі міжнародних; чи є вона привабливою для донорських організацій.

Важливий факт, що із 66 громад у Житомирській області лише 10 громад  в тому числі Коростенська міська територіальна  громада взяли участь в даному проєкті.  Виконавчий комітет Коростенської міської ради  проявляє високу активність та використовує всі можливості, співпрацює з різними організаціями  для  отримання нових знань, вивчає досвід інших громад, залучає якомога більше зацікавлених осіб, бере участь в різноманітних проєктах  з однією метою – використати накопичені знання та досвід для покращення соціально-економічного розвитку Коростенської МТГ.